Magic Motion - Candy Smart Wearable Vibe

Dostupnost Skladem (>5 ks)
1 499 Kč
Magic Motion - Candy Smart Wearable Vibe
Doprava zdarma
Diskrétní doručení
Ověřený eshop - založen v roce 2015

Candy Smart Wearable Vibe je jedinečná hračka od firmy Magic Motion. Jedná se o vibrátor do kalhotek (pro vaše hrátky a masáž klitorisu), který může být ovládaný vaším nebo ? mobilem.
Jeho povrch je z hedvábně hladkého silikonu. Pod silikonovou částí je ukryta výkonná vibrační kulka. Vibrátorek je tak maličký, že až si ho dáte do kalhotek, tak budete jediná, kdo o tom bude vědět.

Ovládání
Základním ovládacím prvkem je samotné tlačítko na těle vibrátoru. Krátkým stiskem jediného tlačítka aktivujte Bluetooth (bliká okolo tlačítka světelný kroužek).
Nyní dalším krátkým stiskem tlačítka zapněte první vibrační program. Změnu programu proveďte opětovným stiskem tlačítka (mezi každým vibračním programem je pomlka, kdy vibrace nefungují). Vibrátor vypněte stiskem tlačítka na 3 sekundy.
Velký bonus, zábavu a potěšení můžete zažit, pokud si nainstalujete mobilní aplikaci Magic Motion, kterou volně stáhnete na Google Play nebo přes QR kód na krabičce s výrobkem.
Aplikace vám nabídne ovládání vibrací pomocí hlasů a zvuků. Nebo si zapněte program, který reaguje na hudbu. Pomůcka bude vibrovat v rytmu vašeho oblíbeného songu. Dále si v aplikaci můžete nastavit vibrace a pulzace dle vlastní fantazie a uložit je.
A pecka nakonec. Vibrátor můžete nechat ovládat i kymkoliv jiným, kdekoliv na světě.Stačí dotyčnému poslat kód (z aplikace) přes chat a můžete mít společný sex i přes jakoukoliv vzdálenost.

Nabíjení
Dobíjení je skrz USB kabel. Kabel je součástí balení a připojit jej můžete jak k notebooku, tak přes adaptér rovnou do sítě. Plné nabití bude trvat zhruba 1,5 hodiny a hračka vám pak vydrží v provozu až 1 hodinu v závislosti na intenzitě vibrací. Nejprve vyjměte vibrační patronu ze silikonového pouzdra. Připněte nabíječku ke kovovým konektorům z druhé strany vibrační patrony. Červená dioda znamená nabíjená, až se rozsvítí zelená, je baterie nabitá.

Pomůcka splňuje normu ochrany proti vodě IPX 7. Vyzkoušejte ho ve sprše nebo vaně.

Material: vibrační patrona je z ABS plastu a obal ze silikonu.
Barva: Růžová.
Rozměry: výška x šířka x tloušťka 7,9 x 3,5 x 2,5 cm
Hmotnost : 32g
Nabíjení: přiloženým USB kabelem

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty