Doprava a platba

 Při nákupu nad 1 700 Kč máte dopravné zdarma.

 

PLATEBNÍ PODMÍNKY

Platba předem – proforma - zdarma Banka: Air bank a.s. Číslo účtu: 1393570024/3030

Při využití služeb platba předem může trvat dokončení objednávky 1-3 pracovní dny. Po odeslání objednávky Vám obratem zašleme údaje pro provedení platby (číslo účtu, variabilní symbol a částku). O průběhu vyřizování objednávky Vás budeme informovat na Vaši emailovou adresu.


Dobírkou - 49,- Kč

Peníze za zboží zaplatíte až při převzetí doručovateli, v zásilkovně nebo na poště.

 

Platební brána ComGate - online platba zdarma

Rychlý převod přes banku

V případě, že upřednostňujete rychlý online převod, při dokončení objednávky budete přesměrováni na zabezpečenou platební bránu ComGate, vyberte banku, ve které chcete provést platbu (Banka, ve které máte účet). Následně Vás systém přesměruje přímo na stránku Vašeho internetového bankovnictví, kde se přihlásíte tak, jak jste zvyklý. Po přihlášení do Vašeho internetového bankovnictví je pro Vás již platební příkaz předvyplněný (Vyplněné číslo účtu prodejce, variabilní symbol, částka za zboží) a Vy ho jen potvrdíte.

Platba kartou online

Pokud vlastníte platební kartu, která umožňuje platby na internetu (máte-li pochybnosti, informujte se u své banky), můžete ji využít k úhradě zboží online, při dokončení objednávky budete přesměrováni na platební bránu ComGate. Stačí dát pokyn k platbě kartou (Visa, Mastercard dle typu platební karty), zadat do formuláře údaje z platební karty (číslo karty, datum expirace, CVV kód na zadní straně karty) a po potvrzení platby se peníze ihned odečtou z Vašeho účtu. Nemusíte se obávat, přenos informací je šifrovaný a tedy naprosto bezpečný.

Odložená platba. Nakupte hned, zaplaťte později.
Můžete nakoupit ihned a zaplatit později. Odložení platby až o 30 dnů je bezúročné. Schválení platby probíhá online v řádu vteřin. Jste o úspěšném ověření informováni e-mailem od Equa banky spolu s informacemi k úhradě dlužné částky.
Máte možnost uhradit platbu bezúročně během 30 dnů nebo zvolit úhradu na splátky. Maximální částka odložené platby je 25 000 Kč.

 

V případě dotazů ohledně placení skrze platební bránu ComGate nebo případných reklamací plateb se obraťte na:

ComGate Payments, a.s.

Gočárova třída 1754/ 48b, Hradec Králové

E-mail: platby-podpora@comgate.cz

Tel: +420 228 224 267

Více informací o platební bráně naleznete na: https://www.comgate.cz/

 


 

ZPŮSOBY DORUČENÍ

PPL/GLS  rozváží zboží až do váhy 50 kg, ve všední dny od 8.00 do 18.00. Pokud vás řidič nezastihne při prvním pokusu o doručení, zanechá v poštovní schránce oznámení a doručí vám zásilku následující pracovní den. Výhodou služeb PPL je telefonát ohledně domluvy o doručení, případně SMS, kterou vám řidič předem oznámí předpokládaný termín doručení.

U řidiče PPL můžete zaplatit v hotovosti i kartou, pokud jste zvolili platbu při převzetí zboží.

Svůj balík můžete sledovat na webu:

www.ppl.cz

nebo

https://gls-group.com/CZ/cs/sledovani-zasilek

 

Česká pošta garantuje doručení přímo do ruky na vámi zvolenou adresu již následující pracovní den po podání zásilky. Přes SMS i e-mail vás bude v den podání informovat o doručování balíku.

Pokud vás doručovatel nezastihne, nechá lísteček v poštovní schránce a zásilka zůstane uložena na vaší dodací poště (kontakt najdete na lístečku). Tam na vás balík počká 7 kalendářních dnů, než bude odeslán zpět k nám. Můžete ale poštu požádat o opakované doručení zásilky v určitý den nebo prodloužení úložní doby.

Bližší informace na webu České pošty na www.ceskaposta.cz.

 

Vyberte si kteroukoli z 2300 pošt po celé ČR. Balík Na poštu tam pro Vás bude připraven k vyzvednutí již následující pracovní den. Služba je praktická v situacích, kdy nejste k zastižení na jednom místě nebo v pracovní době nemůžete balík převzít. Česká pošta vás přes SMS a e-mail bude informovat o doručování již v den podání balíku.

V košíku si jednoduše vyberete, na kterou poštu chcete objednávku doručit. Tam na vás balík počká 7 kalendářních dnů, než bude odeslán zpět k nám. Můžete ale poštu požádat o prodloužení úložní doby.

Bližší informace na webu České pošty na www.ceskaposta.cz.

 

Zásilkovna

Služba Zásilkovna Vám umožňuje vyzvednout si Váš balíček na mnoha místech v rámci České republiky. https://www.zasilkovna.cz/pobocky?closest=1

V okamžiku, kdy pro vás bude zásilka připravena k vyzvednutí, budete informováni SMS zprávou, ve které bude také heslo, jež je potřeba k vyzvednutí znát. Ve výdejním místě Zásilkovny budete mít balíček nachystán k vyzvednutí 7 kalendářních dnů.

 

Dodací podmínky

Druh dopravy Cena včetně DPH

Česká pošta – balík do ruky

Objednávka do 1 700 Kč (při platbě v hotovosti dobírka + 49 Kč) 129 Kč

Objednávka nad 1 700 Kč zdarma

 

Česká pošta – balík na poštu

Objednávka do 1 700 Kč (při platbě v hotovosti dobírka + 49 Kč) 119 Kč

Objednávka nad 1 700 Kč zdarma

 

PPL/GLS

Objednávka do 1 700 Kč (při platbě v hotovosti dobírka + 49 Kč) 129 Kč

Objednávka nad 1 700 Kč zdarma

 

Zásilkovna Z point

Objednávka do 1 700 Kč (při platbě v hotovosti dobírka + 49 Kč) 89 Kč

Objednávka nad 1 700 Kč zdarma